Dilek & Şikayet Formu
Kariyer
  • Hafta içi ve Cumartesi: 09.00-22.00, Pazar: 10.00-18.00

Hastalarımız Neler Yapıyor?

  • Merkezimize başvururken tek gelmenizi rica ediyoruz. Salgın sebebi ile refakatçileri bina içerisine kabul edememekteyiz. 18 yaşından küçük veya kendini ifade etmekte engeli olan hastalarımızın sadece 1 refakatçisini kabul edebiliyoruz.
  • Merkezimizde tüm ortak alanlar sıklıkla dezenfekte edilse bile, mümkün olduğunca teması minumuma indirmeniz, ve ellerinizi tedavi öncesi ve sonrası yıkamanızı öneririz.
  • Genç hastalarımızın asansör yerine mümkün mertebe merdivenleri kullanması, asansör kullanıldığı takdirde maksimum 2 kişi ve sırtlar birbirlerine dönük şekilde binilmesi riski azaltıcaktır.

1. Galoş giyilip, el dezenfektanı kullanılır.

2. Danışma tarafından sağlanan maske takılır.

3. Temassız ölçer ile ateş ölçülür.

4. Covid-19 pandemisi ile ilgili form imzalanır.Bu form  yakın zamanda yurt dışından gelinmediğini, herhangi bir semptom olmadığını ve covid pozitif biriyle temasta olmadığını bildirir.

5. Sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde bekleme salonuna geçilir.

6. Muayene odasına geçildiğinde antiseptik özellikli suyla gargara yapılır.

7. Muayeneye başlanır.

  • Her işlem sonlandığında odalarımızda önce standart protokollerimize göre yüzey dezenfektanı ile temizlik dezenfeksiyon işlemi yapılmkatadır. Daha sonra odalarımız ULV cihazı ile tekrar dezenfekte edilmekte ve 20 dakika boyunca oda kullanılmadan havalandırılmaktadır.